# Min mammas kompis slog mig i ansikte
Author: [Borttaget]

Desperat kärring hon har inga rättigheter slå en aggresiv

## Comment 1
Author: vendelay

Hur gammal är du?

## Comment 2
Author: [Borttaget]

Vad säger din mamma om det då?

## Comment 3
Author: Aleya

Du är född 1979 enligt din profil. Du är alltså 37 år. Så får jag fråga vad som hänt om din mammas kompis slår till dig för att du är aggressiv?

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Nej jag va inte agrressiv det va hon va det hon är psykisk ostabil

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Morsan sa så därvgör man inte satt med min mobil hon började gapa skrika på min morsa jag sa hon skulle lugna ner sig om hon inte får bra får hon gå till en psyklog vi kan inte hjälpa henne

## Comment 6
Author: Aleya

Vet du kära ts. Du skrev att hon inte har rätt att slå en aggressiv och hon slog dig över ansiktet. Det är det som är rubriken.

Och du har så konstiga och grötig inlägg att man inte ens fattar hälften. Har människan slagit dig eller inte?

Jag börjar nog tycka att det är dags för dig och hela din omgivning att söka hjälp få ingen verkar må bra.

## Comment 7
Author: [Borttaget]

Hon slog mig

## Comment 8
Author: [Borttaget]

Hon är aggressive

## Comment 9
Author: Maria

#0 Vad är det du vill diskutera?

## Comment 10
Author: [Borttaget]

Hur vi ska göra med henne hon lyssnar inte på en vad vi än säger

## Comment 11
Author: Maria

Ni får väl sluta att umgås med henne.

Är det en kär vän som blivit sjuk så kan man kanske stötta så att hon får vård.

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Hon är singel

## Comment 13
Author: Aleya

[#12](#12)  vad har singel med nått att göra?  Jag vet inte vad det är för slags människor du umgås med egentligen. Men du verkar inte må bra av alla dessa konstiga situationer. Sök hjälp.

## Comment 14
Author: [Borttaget]

Jag behöver ingen hjälp jag mår super

## Comment 15
Author: Aleya

#14 vem ljuger du för? Du beklagade dig för några dagar sedan att du flyttar hem för att din mamma känner sig ensam. Du har problem att sätta stopp helt klart och verkar må skit av det. Och du verkar ju inte kunna klara denna situationen heller. Sök hjälp.
