# OT - Vinst!
Author: David

Om någon är intresserad av vad som hänt i dag, så kan jag rekommendera ett besök i min blogg.

Eftersom allt jag skriver här blir sökbart i sökmotorer (förutom då i den privata gruppen), så väljer jag att använda bloggen till detta, som inte är sökbar i någon sökmotor.

## Comment 1
Author: Citronmeliss

Jag läser David!![Glad](http://psykologi.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 2
Author: patti2

Jag blir nyfiken, var hittar man den? Om jag får läsa förstås.

## Comment 3
Author: Citronmeliss

Du går in på Davids sida och klickar på hans blogg!![Glad](http://psykologi.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 4
Author: patti2

Jaha, men så klart, ursäkta mig jag är lite långsam.![Flört](http://psykologi.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif "Flört")

## Comment 5
Author: Citronmeliss

Inte ska du be om ursäkt patti!![Glad](http://psykologi.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 6
Author: patti2

Fast när jag klickar på Davids avatar så kommer en text upp där det står att sajten inte är aktiverad.

## Comment 7
Author: Citronmeliss

Högst upp på denna sidan finns det tre flikar, den mellersta står det bloggar på, försök där om det går"

## Comment 8
Author: patti2

Nu hittade jag den, tack!

## Comment 9
Author: patti2

Nähä, den fanns med i listan men jag kommer inte in. Den kanske inte är tillgänglig för alla?

## Comment 10
Author: Citronmeliss

Det kanske tyvärr är så patti, jag är osäker!![Obestämd](http://psykologi.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-undecided.gif "Obestämd")

## Comment 11
Author: Hawknestgrove

Ja visst var det kul?

## Comment 12
Author: Citronmeliss

#11..?

## Comment 13
Author: Hawknestgrove

Ja klicka på länken i dagens inlägg! Fast det är en gladare nyhet än det egentligen är.
